Anime World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum de Anime.
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Pagina Oficiala de facebook a forumului :OnLy OtaKu

 

 Doua luni in New York

In jos 
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator




Doua luni in New York  Empty
MesajSubiect: Doua luni in New York    Doua luni in New York  Icon_minitimeMier Ian 01, 2014 4:45 am

Doua luni in New York

Capitolul 1 : Hello ! My name is...
Sakura POV :

Buna ! Eu sunt Sakura Haruno, am saptesprezece ani si sunt in clasa a XII-a la liceu. Cum arat ? Am parul roz ca trandafiri salbatici lung putin mai jos de umeri si ochii verzi ca iarba stropita de roua. Lunar eu si parintii mei ne mutam dintr-un oras in altul, dintr-un colt al lumii in altul. Luna trecuta eram la Paris, luna viitoare, nu stiu inca. Ieri am sosit in New York, parintii mei spun ca aici vom sta mai mult timp, dar eu nu prea cred. Azi e prima zi la noua mea scoala . nu e prea normal sa te muti la mijlocul saptamanii sau la mijlocul semestrului, totusi deja m-am acomodat cu asta. E joi. Ma uit pe noul orar si vad ca am istorie la prima ora. Doamna directoare Tsunade, o femeie frumoasa, blonda, care nu arata de parca ar fi avut cincizeci de ani, m-a condus pana in clasa impreuna cu cel ce avea sa imi fie diriginte, domnul Kakashi Hatake. M-au pus sa ma prezint in fata clasei, normal. Daca aveam emotii ? Nu. Mai facusem asta de o suta de ori, nu avea sa fie o problema.
Dupa asta am luat loc intr-un colt unde era o banca libera . Imi analizam primele impresii. Ce ciudat ! Toate fetele pe care le vazusem pana acum erau imbracate la fel, cu exceptia culorilor. Toate purtau fustite mini plisate si camasi in caro-uri . Venind vorba de imbracaminte, eu purtam o pereche de tenisi roz, skiny jeans negri, un tricou roz si un hoddie negru.
Cat timp eu am ramas pe ganduri profesoara intrase in clasa, iar privirea mea era pierduta pe undeva pe sub banca.
- Domnisoara Haruno, vreti sa va alaturati orei noastre ? Am raspuns putin stanjenita de situatie :
- Da, desigur. In coltul opus al camerei o roscata cu ochelari a inceput sa rada , insa profesoara nu-i dadea atentie, era prea ocupata sa ma asculte, din prima zi. Am avut norocul sa stiu lectia la fel de bine ca si ea si astfel am primit un zece.
Primele doua ore au trecut incredibil de incet, dar in fine, au trecut. In pauza de pranz, in sala de mase am avut placerea sa o intalnesc pe Hinata Hyuga. O fata draguta cu par negru cu reflexii mov si ochi lila sinceri. Era imbracata cu o fusta alba cu modele sclipitoare violet si o bluza mov inchis . Era diferita de clonele care pareau iesite de pe linia de productie a unei fabrici. Am invitat-o sa stea cu mine si sa-mi prezinte colegii.
- Cu cine incep ? fatele sau baietii ? M-a intrebat ea .
- Baietii, clonele par sa imparta un singur neuron, deci nu e nevoie sa mi le numesti, ar fi risipa de timp.
- Ok, deci, baietii din clasa noastra stau acolo, spuse ea si imi indica o masa din apropiere. Primul din capat e varul meu, Neji
( un saten cu ochii ca ai Hinatei, cu parul mai lung decat al verisoarei sale, prins intro coada extrem de lejera ), langa el sta Lee ( un tip
cu o tunsoare de castron ), apoi Shikamaru ( un saten prins intr-o coada sus ), iar pe partea cealata stau Sasuke ( un brunet cu ochii
negrii, destul de dragut cred eu ), Naruto, cand spuse acest nume se inrosi usor, " printul " ei era blond cu ochii albastri, Sai ( un brunet palid cu un caiet de desen in mana ) si Kiba ( un saten ciufulit ).
Cand a terminat sa imi spuna am observat ca nu imi luasem desert , m-am dus sa imi iau si cand m-am intors roscata care rasese de mine a incercat sa imi puna piedica. Am vazut-o la timp si i-am calcat piciorul intins pana la masa vecina.
- Aaaauuuu ! Uita-te pe unde mergi !
- Eu ma uit, tu ce te intinzi pana la masa vecina ?
- Te spun directoarei !
- Da ? Si ce o sa ii spui ? Ca in timp ce stateai in pozitii indecente, eu te-am calcat ? In acel moment pumnul ei mic si incarcat de inele se indrepta spre abdomenul meu.

Buna !
Asa cum am promism, am adus si un fic pe aici, sper ca va place.
Ja ne !
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Doua luni in New York  Empty
MesajSubiect: Re: Doua luni in New York    Doua luni in New York  Icon_minitimeMier Ian 01, 2014 5:23 am

Este un fic foarte bun Smile I agree Very Happy 
PS: Sa mai pui Smile
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Doua luni in New York  Empty
MesajSubiect: Re: Doua luni in New York    Doua luni in New York  Icon_minitimeMier Ian 01, 2014 7:58 am

Bună !
În sfârșit am trecut și eu pe aici.
Să ști că ficul tău chiar îmi place.
Am reușit să citesc tot capitolul fără să mă plictisesc.
Ceea ce este o premieră Smile)
Să aduci nextul cât de curând !
Spor la scris :*
P.S. Poți să mă anunți când îl pui ?
Arigato ^^

Sus In jos
Admin
Owner
Owner
Admin


Mesaje : 87
Data de inscriere : 29/12/2013
Varsta : 24
Localizare : Călărași

Doua luni in New York  Empty
MesajSubiect: Re: Doua luni in New York    Doua luni in New York  Icon_minitimeMier Ian 01, 2014 8:20 am

Imi place foarte mult ficul tau insa am si eu cateva obiectii....
  In primul rand ar fi mai binee sa dezvolti mai mult descrierea si mai putin dialogul...

In principiu estedestul de bun...
Sus In jos
https://otaku-united.forumgratuit.ro
Vizitator
Vizitator




Doua luni in New York  Empty
MesajSubiect: Re: Doua luni in New York    Doua luni in New York  Icon_minitimeDum Ian 05, 2014 10:30 am

Capitolul 2 : Prieteni si dusmani

... I-am prins pumnul exact cand acesta vroia sa faca cunostinta cu abdomenul meu . I l-am strans pana am auzit cum ii pocnesc degetele .
- Apropo, ea e Karin, liderul clonelor. Imi sopti Hinata speriata. Spre deosebire de ea , eu eram doar iritata de primirea ce mi se facuse. Privirea mea era adanc infipta in ochii caprui ai roscatei si in ea se putea citi usor triumful, chiar daca era unul nesemnificativ.

- Sa nu mai incerci asta alta data, cu mine nu merge asa. I-am spus amenintatoare dupa care am plecat.

la sfarsitul orelor ma plimbam pe holul principal cu noile mele prietene : Hinata, pe care o stiti deja, Ino, o blonda cu ochi albastri as in barfe si moda, Ten Ten, o fata cu par saten, prins in doua cocuri simpatice, ochi caprui, sportiva grupului si Temari, blonda cu ochi albastri ca si Ino, doar ca parul ei e prins in patru codite. Ajungem la un avizier plin ochi de afise multicolore in care se anuntau diferitele activitati ale scolii. Cel care iesea cel mai tare in evidenta era cel care anunta preselectiile unui concurs de talente ce incepeau maine, Le-am intrebat daca participa, insa toate au raspuns negativ. Ino paricipa la concursuri de moda, Ten Ten la concursuri sportive, scuzele celorlalte doua nu le-am auzit deoarece o voce enervanta mi-a intrerupt discutia cu ele.

- Doar nu te inscrii, nu ? Ca sa stii si tu, prostul gust la imbracaminte nu e talent. .
- Pai nu e, fiindca ai tu cu carul.

Pur si simplu eram satula de dive ca ea, care se credeau nu-stiu-cine, in fiecare scoala e una, dar veneam de la Paris, acolo nu era una, erau sute. Nu suportasem niciodata fitoasele de genul asta, dar ea a fost ultima picatura, mai ales ca era si impulsiva. Se repezi sa ma loveasca iar. Nu i-am dat nici de data asta ocazia sa ma atinga, i-am prins ambele maini.

- Incearca sa iti controlezi nervii, fetito, am mai spus, cu mine nu iti merge si basta.

Dupa ce i-am spus asta a plecat ofensata. Pana la urma m-am inscris, pentru ca vroiam sa ii dau o lectie, sa nu se mai ia de oameni degeaba. Drumul spre casa a fost un adevarat interogatoriu dspre cu ce o sa particip la concurs. Nu le-am spus nimic, imi doream sa fie cat de cat o surpriza. Restul zilei am repetat si am facut teme ca sa pot avea weekend-ul liber, caci maine erau preselectiile, deci toate orele erau anulate.

VINERI :
M-am trezit la 6:30, destul de devreme. Ziua parea ca va fi lipsita de evenimente importante . dupa vreme si starea mea de spirit m-am imbracat cu o pereche de skiny jeans negri , o ie alba cu o vestuta scurta pe deasupra.
Cand am ajuns la scoala, toti elevii erau pe holuri, repetau sau pierdeau timpul. Eu nu mai aveam ce sa repet asa ca aveam de asteptat mult. As fi incercat sa imi gasesc prietenele, dar in aglomeratia de pe holuri era imposibil. Totusi , ca sa nu ma plictisesc, si-a facut aparitia Karin. Cand a vazut husa de la chitara a inceput sa rada. Spunea ca nu am nicio sansa sa castig cu ea, si ea canta, dar cu vocea. Ma intrebam ce va canta, fantoma de la opera ? Vazand ca nu o bag in seama a plecat.

Jumatate de ora mai tarziu, brunetul dragut, despre care Hinata imi spusese ca il cheama Sasuke, se uita la chitara mea. Si avea la ce sa se uite, era un model unic in lume, dar daca stia asta insemna ca se pricepe cat de cat.

- Stii sa canti la chitara ?
- Am trecut de preselectie cu ea.

In acel moment, Ino, aparuta de nicaieri, imi sopti ca nu e o idee prea buna sa vorbesc cu el. I-am cerut sa imi explice de ce, dar nu a avut timp sa imi raspunda pentru ca a intrat Karin in scena si m-a dus pana la baia fetelor.

- Nu te apropia de Sasuke al meu !
- Cine zice ? Tu te crezi in stare sa imi ordoni mie ceva ?
- Nu vreau sa aud altceva. Sasuke e al meu si punct.

Dupa ce a spus asta a plecat. Eu eram un vulcan de nervi. Cine se crede ea sa imi impuna mie de cine ma apropii si de cine nu ? Putea spune ca l-a si pierdut pe brunet. Cand m-am intors am fost strigata sa dau proba. Am cantat " Ordinary Girl " al lui Miley Cyrus. ( voi pune versuri din cantece, au si ele un sens, mai mult sau mai putin evident ).
" Anything can happen in this world
For an ordinary girl "
Am trecut in etapa a doua a concursului, cea in care voturile colegilor contau .

Multumesc mult de comentarii si critica, desi nu era tocmai necesara. Dupa cum vedeti am adus un nou capitol, sper sa va placa.
Ja ne !
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Doua luni in New York  Empty
MesajSubiect: Re: Doua luni in New York    Doua luni in New York  Icon_minitimeMar Ian 28, 2014 6:58 am

Capitolul 3 : Buna, dragutule !

SAMBATA

De obicei oamenii se trezesc mai tarziu in weekend , nu e si cazul meu. Eu ma trezesc la sase dimineata in fiecare weekend pentru a-mi face antrenamentul, care consta in douazeci de ture de bazin inainte de micul dejun, dupa care fac jogging pana pe la ora zece , iar restul zilei il petrec la sala . Astazi ceasul meu nu a sunat si m-am trezit la sapte. Ce aiurea ! Pana am facut turele de bazin , pana am luat micul dejun , s-a facut noua .

                     Am reusit, intr-un final, sa ajung in parc. In timp ce alergam cu castile in urechi simt cum umarul meu se loveste de ceva. Ma uit sa vad ce s-a intamplat si il vad pe Sasuke, asa cred ca il cheama, il dadusem jos. Il ajut sa se ridice si imi cer scuze. El imi spune ca nu face nimic , si dintr-o data se opreste brusc. Ii caut privirea sa vad ce s-a intamplat si vad ca isi musca violent buza de jos. Ma uit in directia privirii lui si am impresia ca ii cam place tinuta mea. Eram imbracata cu un trening mov lejer a carui jacheta era descheiata, iar pe dedesupt se vedea un maieu roz uzat, atat de uzat incat devenise transparent . Logic , la sport nu purtam sutien si alergam de circa jumatate de ora , deci eram transpirata . In concluzie formele mele ii atrasesera atentia brunetului drAagut din fata mea
. Ii distrag atentia intrebandu-l daca e in echipa de fotbal american a scolii , cat timp imi inchei jacheta , dupa care il informez ca l-am placat cu mare usurinta ,

                   - Ce fel de jucator esti ? Rezerva ?
                   - Nu. Atacant, am avut doar nenorocul sa nu fiu pe faza.

                  Ne continuam discutia in drum spre un chiosc cu bauturi racoritoare. Astfel am tot palavragit pana am dat eu cu ochii de un ceas si am vazut ca se facuse unsprezece. Ii spun grabita ca am intrziat si trebuie sa plec. El ma intreaba ironic daca am intarziat la salon sau la vreo intalnire, ii raspund zambitoare ca am treaba pe la cea mai apropiata sala de fitness.

                 Toata dupa-amiaza mi-am petrecut-o acolo. Seara nu eram asa de obosita asa ca hotarasc sa merg intr-un club din apropiere. ma imbrac cu un costum alb din piele format din pantaloni si o jacheta cu maneci trei-sferturi . Pe dedesubt-ul costumului imi iau o bluza din satin roz-pal , iar in imiiau  picioare sandale cu toc , tot roz.

                In club erau multi colegi de la scoala . Printre ei era si Ino si m-am dus sa stau cu ea , avand in vedere faptul ca stie tot ce se petrece pe aici trebuia sa stau putin de vorba cu ea, sa ma documentez putin. In timp ce ascultam ce imi spunea Ino , o zaresc pe Karin cum se uita la ceva aflat in celalalt colt al camerei. desi curiosii mor repede , m-am uitat sa vad ce urmareste ea atat de concentrata. Se uita la Sasuke, evident. Ma uit la ea cum da pe gat o tequila, probabil ca sa isi faca curaj, si se indreapta spre el. In acel moment imi vine in minte un gand rautacios. promisesem ca o sa ii dau o lectie, ei bine lectia de umlinta incepe. I-o iau repede inainte si il invit pe Sasuke la dans. Acesta nu ma refuza, cum ar putea sa o faca ?

           In boxe se auzea melodia lui Dj Sava " Cocktail " :
" Maybe you wonder , maybe you need to know right now
But I make you want me, Igonna steal your heart tonight "
             
                     Din primul moment in care l-am invitat a inceput sa zambeasca pervers, dar cand melodia a ajuns la versurile astea ( a doua oara ) m-a tras mai aproape, riscant de aproape,  si a incercat sa ma sarute. L-am respins.

                  - Ai grja sa nu te incingi prea tare si sa ma ard eu.

                    Dupa ce melodia s-a terminat m-am intors, plina de incredere in mine, la Ino. Aceasta mi-a spus ca (virgula) Karin turba de nervi , ce nu i-a reusit ei in trei ani mie mi-a iesit in trei minute. Ce sa zic , farmecul personal. In ciuda faptului ca facusem asta ca sa o enervez pe Karin , nu puteam spune ca nu imi placea Sasuke. In seara asta era complet diferit de baiatul pe care il dadusem jos dimineata. Acum era indraznet , chiar seducator , fata de dimineata , cand fusese doar prietenos. Surprinzator, seducator, istet si arata si bine, asta da combinatie , m-as putea indragosti.  

                    Nu am avut o idee prea buna, si anume aceea de a ma duce la baie. Acolo un tip s-a luat de mine , m-a luat pe sus si m-a dus in spatele clubului. de cum m-a pus jos a incercat sa ma dezbrace. Slabe sanse de reusita. pantalonii erau prea stramti si in plus, eu i-am dat un genunchi in punctul sensibil de a inceput sa planga. Chiar atunci a venit pe usa Sasuke. Cica sa ma ajute "eroul meu ".

                    Cand m-am intors Ino avea un aer speriat si m-a intrebat daca sunt in regula. Am intrebat-o de unde stie ca am avut probleme si mi-a raspuns
ca i-a vazut pe Karin si pe tipul ala vorbind. Atunci am vazut rosu in fata ochilor. Adica a pus pe cineva sa " aiba grija " de mine. Sa se ia de mine degeaba e una , dar asta e la un cu totul alt nivel. Ma duc repede la ea, care ma privea oarecum uimita. Imi bag mana in parul ei si o scutur ca pe un sobolan mort.

                   - Asculta la mine ! Daca mai incerci asa ceva vreodata te bat de-ti merg fulgii! Inteles ?

                  Pana la urma a reusit sa mormaie ceva ce semana a afirmatie. Ii dau drumul si ma indrept spre iesirea clubului. Aveam nevoie de o gura de aer curat si in plus nu mai aveam chef de distractie. Sasuke ma prinde din urma si ma intreaba daca nu vreau sa ma conduca acasa. Nu il refuz, insa tot drumul l-am parcurs in liniste. Imi cam pierise cheful de orice si inca eram un vulcan de nervi. Singurul lucru care ma ajuta cat de cat era aerul racoros , care imi racorea pana si nervii.
                   Cand am ajuns incearca iar sa ma sarute, l-am respins din nou cu blandete. Inainte sa plece ma intreaba daca am planuri pe maine si ii spun ca deja ii promisesem Hinatei ca mergem impreuna la film.

In ciuda lipsei de activitate de pe forum eu continui sa postez, eu sper in continuare ca acest forum inca nu a inchiat toate socotelile cu viata.
Ja ne !
Sus In jos
Admin
Owner
Owner
Admin


Mesaje : 87
Data de inscriere : 29/12/2013
Varsta : 24
Localizare : Călărași

Doua luni in New York  Empty
MesajSubiect: Re: Doua luni in New York    Doua luni in New York  Icon_minitimeMier Mar 05, 2014 12:26 am

Foarte Bun Ficul... Continua sa postezi deoarece incerc sa il redeschid :* !
Sus In jos
https://otaku-united.forumgratuit.ro
Vizitator
Vizitator




Doua luni in New York  Empty
MesajSubiect: Re: Doua luni in New York    Doua luni in New York  Icon_minitimeMier Mar 05, 2014 2:11 am

Auzi, de ce nu scrii o carte?! Ai o exprimare frumoasă și o imaginație la fel de frumoasă, ș-așa toată ziua te văd cu caietele tale "de poveste".. :3
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Doua luni in New York  Empty
MesajSubiect: Re: Doua luni in New York    Doua luni in New York  Icon_minitimeMier Mar 05, 2014 2:39 am

Capitolul 4 : Parerile lui Sasuke

Sasuke POV :

Cum e oare posibil ? M-a refuzat deja a doua oara. Nu credeam sa existe fata in intreaga lume care sa evite sa o sarut de atatea ori, si o data e mult. Eu nu am mai fost refuzat inainte, dar asta nu face decat sa imi creasca interesul pentru ea. Nu pot spune ca prima oara cand am vazut-o a parut asa interesanta. Din cauza parului ei roz am crezut ca e un fel de fetita rasfatata care vede toata lumea in roz. A demonstrat contrariul cand a infruntat-o pe Karin, lucru pe care toate fetele din scoala evita sa il faca pentru ca stie sa dea cu pumnul si are ajutor din partea inelelor. In fine nu despre Karin e vorba, ci despre rozalia care mi-a acaparat gandurile. Vineri la preselectie m-a uimit chiar si pe mine, dar si eu sunt pe chitara si voce, si eu voi fi cel care castiga. Nici sambata dimineata nu am reusit sa uit de ea asa ca m-am hotarat sa alerg putin, poate mi se aeriseste mintea. Eram atat de concentrat sa mi-o scot din cap incat nici nu ma uitam pe unde merg. La un moment dat ma izbesc de un stalp de iluminat (cel putin asa credeam). Cand imi ridic privirea dau cu ochii de ingerul cu ochii verzi ce pusese stapanire pe gandurile mele. Isi cere scuze ca m-a lovit, desi cel ametit care nu se uita pe unde merge eram eu, si ma ajuta sa ma ridic. Ii spun ca nu e nimic, nici eu nu ma uitam pe unde merg. Ma pune ala cu cornite sa nu o mai privesc in ochi, ci sa imi cobor privirea putin mai jos. Intradevar sunt cam nesimtit, dar totusi sunt baiat, se scuza. Ca sa nu arborez cel mai pervers zambet al meu incep sa imi musc buza de jos. Probabil ea si-a dat seama cam ce gandeam pentru ca mi-a distras atentia cu o intrebare oarecare. In ciuda faptului ca nu aveam replicile la mine totul a mers de minune. Seara la club am avut noroc de ea, ca altfel iarasi statea Karin pe capul meu toata noaptea, cum facea de obicei. Chiar incepusem sa cred ca incepe sa mearga vrajeala si cu ea si am incercat sa o sarut. M-am ales cu un refuz. Restul serii am urmarit-o din priviri. Cand am vazut ca tipul ala se duce dupa ea m-am gandit ca asta e sansa mea. Urma sa devin eroul ei daca o salvam. Ce deziluzie, nu avea nevoie de ajutorul meu. Cand am ajuns eu acolo el deja plangea din cauza unei lovituri sub centura date de Sakura. Asta sa imi amintesc, nota pentru mine : SA NU ENERVEZ ROZALIA !!! E PERICULOASA. Sincer sa fiu, ma asteptam sa fie Karin in spatele acestei patetice tentative, cam e in stilul ei a faca asa ceva. M-am oferit sa o conduc acasa in speranta ca voi reusi intr-un final sa o sarut. Vezi sa nu. Nci de data asta nu am reusit nimic, dar mai este si maine o zi.

DUMINICA :

E dimineata, soarele straluceste, pasarile canta si eu am un plan. Am intrebat-o aseara daca are planuri pentru azi si mi-a spus ca merge cu Hinata
la film. Foarte bine. Il iau si eu pe Naruto si mergem cu ele. Orice film ar alege tot e bine, iar Naruto, tontul meu prieten nu se poate sa ma refuze. In primul rand pentru ca suntem prieteni, si in al doilea rand pentru ca e amorez dupa Hinata, dar ii este frica sa o invite in oras, zice ca e cam... nu stiu cum zice el, oricum crede ca Hinata e o fata prea desteapta ca sa iasa cu el, iar eu nu il contrazic. L-am sunat pe Naruto si i-am spus ce aveam de gand. Cum am spus nu se putea sa ma refuze.

Mergem impreuna la cinematograf si le vedem pe fete asteptand la coada sa ia bilete. Mergem la ele si le intrebam ce film vor sa vada. Sakura ne raspunde ca un film horror foarte cunoscut pe aici, in caz ca vrei sa iti iasa vrajeala cu o fata e tocmai indicat. Vorbesc eu si in numele lui Naruto si le intreb daca se supara de compania noastra. De data asta raspunde Hinata si ne spune ca nu le-ar deranja chiar deloc.

Lucrurile au mers cum nu se poate mai bine. In cuplul celalat. Se pare ca Hinata e mai sperioasa decat credeam, ma intreb ce ar fi facut daca nu ar fi fost Naruto acolo ca sa o tina in brate cand ea nu mai pute da frica. Eu, spre deosebire de el, am avut parte de ghinion. Sakura casca la film de parca l-ar fi vazut deja de o mie de ori. Pe scurt cam asta s-a intamplat. Un singur lucru bun a iesit din asta, si anume o idee. Naruto mi-a adus aminte de ceva care nu e posibil sa nu functioneze. Deci, de maine pun in aplicare noua idee.

Admin, ma bucur ca te-ai hotarat sa redeschizi forumul, eu postez in continuare, nu ma las.
Ja ne !
Sus In jos
Admin
Owner
Owner
Admin


Mesaje : 87
Data de inscriere : 29/12/2013
Varsta : 24
Localizare : Călărași

Doua luni in New York  Empty
MesajSubiect: Re: Doua luni in New York    Doua luni in New York  Icon_minitimeMier Mar 05, 2014 7:56 am

Baftta in continuare! Scrii foarte frumos Very Happy sa nu te opresti ca o sa o patesti :* Smile))
Sus In jos
https://otaku-united.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Doua luni in New York  Empty
MesajSubiect: Re: Doua luni in New York    Doua luni in New York  Icon_minitime

Sus In jos
 
Doua luni in New York
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime World :: Fan Zone :: Coltul Artei :: Fan Fic-
Mergi direct la: