Anime World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum de Anime.
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Pagina Oficiala de facebook a forumului :OnLy OtaKu

 

 Viitorul anime-ului,spuneti ce credeti ca va fi,astept pareri

In jos 
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator




Viitorul anime-ului,spuneti ce credeti ca va fi,astept pareri Empty
MesajSubiect: Viitorul anime-ului,spuneti ce credeti ca va fi,astept pareri   Viitorul anime-ului,spuneti ce credeti ca va fi,astept pareri Icon_minitimeLun Dec 30, 2013 12:14 pm

Temele principale la care vreau sa raspundeti sunt:1.Naruto sau sasuke va avea rinnegan,da sau nu si argumentati
2.fanii de romance sa imi zica ce cupluri cred ca vor aparea si argumentati
3.Alte pareri despre ce credeti ca se va intampla
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Viitorul anime-ului,spuneti ce credeti ca va fi,astept pareri Empty
MesajSubiect: Re: Viitorul anime-ului,spuneti ce credeti ca va fi,astept pareri   Viitorul anime-ului,spuneti ce credeti ca va fi,astept pareri Icon_minitimeLun Dec 30, 2013 1:09 pm

1.Eu cred ca sasuke va avea rinnengan....deoarece sharinganul actual este foarte evoluat....rinnenganul il va avea...dupa parerea mea....cand se va lupta cu naruto!
2.Temarii si Shikamaru deoarece exista o scanteie mica....desi ei nu stiu asta inca
3.Naruto va devenii Hokage!
Sus In jos
Admin
Owner
Owner
Admin


Mesaje : 87
Data de inscriere : 29/12/2013
Varsta : 24
Localizare : Călărași

Viitorul anime-ului,spuneti ce credeti ca va fi,astept pareri Empty
MesajSubiect: Re: Viitorul anime-ului,spuneti ce credeti ca va fi,astept pareri   Viitorul anime-ului,spuneti ce credeti ca va fi,astept pareri Icon_minitimeMar Dec 31, 2013 3:10 am


1. Eu consider ca Sasuke va primi rinneganul atunci cand il va ajuta pe Naruto in lupta impotriva lui Madara.
2. As vrea sa vad cuplul Shikamaru si Ino deoarece acestia doi sunt foarte apropiati si se cunosc de mult timp.
3. EU cred ca Naruto va devenii Hokage... Si consider ca va aparea inca un sezon in care va fi parcursa viata lui Konohamaru...
Sus In jos
https://otaku-united.forumgratuit.ro
Vizitator
Vizitator




Viitorul anime-ului,spuneti ce credeti ca va fi,astept pareri Empty
MesajSubiect: Re: Viitorul anime-ului,spuneti ce credeti ca va fi,astept pareri   Viitorul anime-ului,spuneti ce credeti ca va fi,astept pareri Icon_minitimeMar Dec 31, 2013 12:48 pm

1. Pai, nu stiu ce sa zic, nu pot sa zic decat ca eu sper ca Naruto sa il aiba, ar fi grozav sa aiba si mai multa putere decat are acum, pentru ca el stie cum sa o foloseasca. Sincer nu cred ca il va avea unul dintre ei, eu cred ca toate acele poze sunt fan-art-uri, nu cred ca Kishimoto si-ar dezvalui finalul anime-ului asa de usor.
2. Nu am urmarit integral anime-ul, dar cred ca NaruHina e un cuplu foarte posibil, desi sperantele mele sunt in totalitate de SasuSaku, dar putin probabil.
3. Hmmm, next Hokage nu poate fi decat Naruto, dar mai intai trebuie sa Devina, chunin, jonin, ANBU, ca sa poata fi si Hokage, regulile nu pot fi incalcate, a zis-o Iruka in RTN. Smile
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Viitorul anime-ului,spuneti ce credeti ca va fi,astept pareri Empty
MesajSubiect: Re: Viitorul anime-ului,spuneti ce credeti ca va fi,astept pareri   Viitorul anime-ului,spuneti ce credeti ca va fi,astept pareri Icon_minitimeMar Dec 31, 2013 8:52 pm

Sunt de acord cu Adminul in totalitate!!!!.. Very Happy
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Viitorul anime-ului,spuneti ce credeti ca va fi,astept pareri Empty
MesajSubiect: Re: Viitorul anime-ului,spuneti ce credeti ca va fi,astept pareri   Viitorul anime-ului,spuneti ce credeti ca va fi,astept pareri Icon_minitimeMier Ian 01, 2014 1:02 am

Admin a scris:

1. Eu consider ca Sasuke va primi rinneganul atunci cand il va ajuta pe Naruto in lupta impotriva lui Madara.
2. As vrea sa vad cuplul Shikamaru si Ino deoarece acestia doi sunt foarte apropiati si se cunosc de mult timp.
3. EU cred ca Naruto va devenii Hokage... Si consider ca va aparea inca un sezon in care va fi parcursa viata lui Konohamaru...

Asta cred si eu la 1 si 2 lol!
Nu viata lui Konohamaru . Din cate am aflat Naruto face o fata cu Hinata . Naruto si Hinata mor deci cred ca viata fetei va fi parcursa in sezonul nou Naruto Akippuden .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Viitorul anime-ului,spuneti ce credeti ca va fi,astept pareri Empty
MesajSubiect: Re: Viitorul anime-ului,spuneti ce credeti ca va fi,astept pareri   Viitorul anime-ului,spuneti ce credeti ca va fi,astept pareri Icon_minitime

Sus In jos
 
Viitorul anime-ului,spuneti ce credeti ca va fi,astept pareri
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime World :: Anime si Manga :: Anime :: Naruto-
Mergi direct la: