Anime World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum de Anime.
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Pagina Oficiala de facebook a forumului :OnLy OtaKu

 

 Prezentare sau ce o fi ea! :3

In jos 
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator




Prezentare sau ce o fi ea! :3  Empty
MesajSubiect: Prezentare sau ce o fi ea! :3    Prezentare sau ce o fi ea! :3  Icon_minitimeMier Mar 05, 2014 1:44 am

Hei! :3 *față de hamster*
ăăm, Lori sau Oana... sau Toozz.  cyclops  Am 16 ani, sunt din Vrancea, dar stau în Bacău.  Very Happy pfff, ce să mai zic?! Îmi place foarte mult să desenez, ascult cam orice gen de muzică. *fără manele, populară și muzică remixată de prost gust*
Sper să fie ok atât!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3 *lanț interminabil de semnul exclamării și inimioare*
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Prezentare sau ce o fi ea! :3  Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare sau ce o fi ea! :3    Prezentare sau ce o fi ea! :3  Icon_minitimeMier Mar 05, 2014 1:50 am

Buna, dear !
Bine ai venit pe forumul nostru !
Sper sa iti placa ce vei gasi pe aici, si scuze de putinele subiecte si topic-uri, suntem inca un forum micut.
De asemenea te invit, daca vei vrea, sa lasi cateva comentarii la post-urile membrilor care iti plac sau le gasesti interesante.
De asemenea cred ca te vei intelege cu membrii micii noastre comunitati.
Distractie placuta !
PS : Admin, vezi ca un punct pentru mine, e de a mea Wink
Ja ne !
Sus In jos
Admin
Owner
Owner
Admin


Mesaje : 87
Data de inscriere : 29/12/2013
Varsta : 24
Localizare : Călărași

Prezentare sau ce o fi ea! :3  Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare sau ce o fi ea! :3    Prezentare sau ce o fi ea! :3  Icon_minitimeMier Mar 05, 2014 8:16 am

Bun venit! Daca ai vre-o problema apelezi la mine... Very Happy sper sa te distrezi cu noi Wink
Sus In jos
https://otaku-united.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Prezentare sau ce o fi ea! :3  Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare sau ce o fi ea! :3    Prezentare sau ce o fi ea! :3  Icon_minitime

Sus In jos
 
Prezentare sau ce o fi ea! :3
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» O scurtă prezentare......
» Prezentare ionut

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime World :: Welcome :: Bun Venit!-
Mergi direct la: